SAMARIETĖS BENDRUOMENĖ

SAMARIETĖS BENDRUOMENĖ – KAS TAI?

Tai 8-10 merginų bendruomenė, susiburianti iš įvairių Lietuvos kampelių, o kartais net iš užsienio, kuri vienerius ar dvejus metus kartu gyvena Marijos Dangun Ėmimo seserų vienuolyne.

KODĖL VERTA GYVENTI SAMARIETĖS BENDRUOMENĖJE?

Tai puiki vieta ramiai studijuoti, susitikti su kitomis tikinčiomis merginomis, praplėsti savo akiratį gyvenant tarpkultūrinėje aplinkoje  (seserų bendruomenė yra tarptautinė, tad yra gera galimybė lavinti užsienio kalbas!), mokytis bendruomeninio gyvenimo meno ir, kaip tai Samarietei moteriai, sutikusiai Jėzų prie šulinio, patirti Dievo artumą bei geriau Jį pažinti.

KĄ GERO TURĖSIU?   Bevielį internetą, erdvią virtuvę, vienvietį arba dvivietį jaukų kambarį, skalbyklą, biblioteką, sodą, koplytėlę…

O KAIP ATRODO GYVENIMAS PO VIENU STOGU SU SESERIMIS?

Su jomis galėsi neformaliai bendrauti. Jos moka išklausyti bei, reikalui esant, patarti. Jos paprastai dalinasi savo gyvenimo, tikėjimo ir maldos patirtimi, bei savo džiaugsmu.

KOKIE MANO ĮSIPAREIGOJIMAI BENDRUOMENĖJE?

  • Puoselėti savo bendravimo įgūdžius – įsiklausymą, kantrybę, humorą, domėjimąsi kitais, paslaugumą, kartu kuriant bendruomenę kasdienybėje.
  • Bent kartą per mėnesį skirti vakarą bendruomenei – vakarieniauti kartu su seserimis, dalintis patirtimis, švęsti gimtadienius, diskutuoti aktualiais klausimais, melstis kartu
  • Tvarkyti bendras gyvenamąsias patalpas bei prisijungti prie talkos namuose ar sode.

KOKIOJE VILNIAUS VIETOJE GYVENSIU? Senoji Šeškinė – tai stebuklingas žalias kampelis ant kalnelio pusiaukelėje tarp „Akropolio“ ir „Panoramos“ prekybos centrų. Lengvas susisiekimas su miesto centru autobusais, troleibusais, paspirtuku ir dviračiu, arba, tiesiog, pėstute.

KOKIA AUKA? 80 €, gyvenant dviviečiame arba 90 € gyvenant vienviečiame kambaryje, namų išlaikymo, šildymo ir tt. išlaidoms padengti.

KONTAKTAI: S. Danguolė: danguole.gervyte@gmail.com;  tel. 8 62097173 arba S. Benedikta b.rollin.ra@gmail.com; tel. 8 63996413Pirmoji išvyka!