PAŠAUKIMAS

Jaunimo piligriminė kelionė Šveicarijoje

Jaunimo piligriminė kelionė Šveicarijoje

KAIP GALIU ŽINOTI, AR ESU PAŠAUKTA Į VIENUOLIŠKĄ GYVENIMĄ?

Jeigu atidarei šį puslapį ne tik iš smalsumo, esi drąsi! Tavo aplinkoje tikriausiai pašaukimas į pašvęstąjį gyvenimą nėra laikomas savaime suprantama „karjera“, nei priimtinu gyvenimo būdu! Gal tau pačiai kyla daug klausimų ir abejonių. Į kai kuriuos klausimus surasi atsakymų mūsų DUK skyrelyje. Svarbiausia yra ne informacija apie tai, kaip gyvena vienuolės, o koks tavo asmeninis santykis su Dievu. Kai esi Jo artume, maldoje, gal junti širdies gilumoje kažkokią trauką,  vis grįžtančią nuojautą, kad Jo meilė galėtų būti Tau tai, kas išpildo visus giliausius troškimus?

Net svajodama apie gražią šeimą, atvirumo Viešpačiui akimirkomis galbūt jauti, kad Jis tave švelniai, bet įkyriai kviečia priklausyti išskirtinai Jam Vienam. Šis asmeninis Dievo  potraukis yra ženklas, kad savo – moters pašaukimą mylėti ir duoti gyvybę – išgyvensi visą savo širdį atiduodama Dievui. O tai daro gyvenimą nuostabų, pilną, vaisingą ir laimingą!

Tikrumas ateis ir abejonės išgaruos, tikrai! Svarbiausia šiuo nelengvu metu nebijoti, bet dažnai, su visišku pasitikėjimu, pakartoti Viešpačiui Mergelės Marijos žodžius: „Štai aš Viešpaties tarnaitė, teesie man pagal Tavo žodį!“